AN UNBIASED VIEW OF ŞAşMAZ RENAULT öZEL SERVIS

An Unbiased View of Şaşmaz Renault özel servis

An Unbiased View of Şaşmaz Renault özel servis

Blog Article

Bakım onarım hizmetimiz, randevu alınmasından aracınızın teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir. Aracınızın bakımı tam eğitimli, bilgili ve samimi bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Aracınız tamir edilirken sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz; ikame araç uygulamamız ve showroom cafelerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Ben fiyatların ucuzluğundan hep yetkiliye gittim. Evim Şişli'de, gittiğim servis Tuzla'da. Ne kadar memnun olduğumu anlatmama gerek yok sanırım MEsafe sorun değil diyorsanız verebililirim isim ve adresini.

Bildirim X mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Sürpriz Yok: Servisimizde aracınızı belirtilen zamanda ve onayladığınız ödeme tutarıyla teslim ediyoruz.

ilerde lazım olursa merter kerestecilerde de Gelişim oto var yeri merter postanesinin arka tarafı , yanılmıyorsam ıhlamur sokak üzerinde olması lazım

Düşük aylık taksit, uygun faiz oranı ve uzun vade seçenekleri ile aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyoruz.

Orijinalden alıntı: Hmt312 Başkent sanayide savaş özel Renault servis var ben uzun zamandır gidiyorum zafer usta var teknik öğretmen bu işin hem çıraklığını hemde okulunu okumuş çAlright memnunum pazar açık olmaları bide bütün kartlara taksit yapıyorlar.

KREDİ OLANAKLARI Düşük aylık taksit, uygun faiz oranı ve uzun vade seçenekleri ile aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyoruz.

Arkadaşlar ben renaut GARAJ diye biryere gidiyorum fiyat biraz yüksek olabilir ama işini hakkıyla yapıyor, internette adresi vardır, parçayı sen dışarıdan alıyorsun.

Listede Şehrinizde bulunan Renault yetkili servislerinin  bazılarının adreslerini ve telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Ustaların yaklaşımı,ilgi ve alakası yıllardır gidip gelmem neticesinde arkadaştan ziyade akraba gibi olduk. Benim tavsiyem eğer aracınızı sürekli sabit bir yerde usta değiştirmeden sanayide oraya buraya götürmeden kafam rahat bir şekilde bakıma götüreyim diyorsanız Es Otomotivi kesinlikle tavsiye ederim. Bir çok kişinin ustanın çözüm bulamadığı konularda aradığı bilgisine ihtiyaç duyduğu yerlerden biri. kesinlikle tavsiye ederim. Hem fiyat hem ustalık hemde aracınızın sizi sıkıntıya sokmaması açısından Es Otomotivi tercih etmenizi tavsiye ederim.

clio three aracım var Discussion board sitesinde savaş oto renaultun tavsiyelerini gördüm bilgilerine ulaştım ve çalışma ortamlarını merak ettim gittim savaş oto zafer ustaylaÖnce check yaptık aracı baktı , sonra her frende ötüp beni rahatsız eden ön diskleri balatalarla birlikte değiştirdi indirim vede taksit yaptı sonra genel bakımlarını , motor suyunu yağını klima kontrolü gibi basit şeyleri ücretsiz yaptı herkese burayı kontrol et kesinlikle öneririm ,zafer ustaya uğramadan ve fiyat almadan kesinlikle yetkili servise gitmeyin

Cruse Kontrol Montajı Daha önce Cruze kontrol kullandıysanız rahatlığını biliyorsunuzdur. Cruze Manage yada hız sabitleyici olarak bilinen bu kontrol renault araçların bir çoğunda var. Eğer aracınızın bu desteğe sahip olmasını istiyorsanız bize danışın.
Her gün ve her an Renault özel servis ankara ihtiyaçlarınıza nokta koyabilmek adına aralıksız hizmet vermeye devam eden firmayı seçtiğinizden de emin olmalısınız. Aynı zamanda lazım olunan yedek parça temininin bir an önce karşılanması bakımından da güçlü bir stoğun zaruri olacağının altını çizmek isteriz.

Gizlilik ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu Internet sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.

Özellikle kış aylarından sonra kapı kilitleri ve menteşeler hasar görmüş olabilir. Mutlaka bir Renault servisi tarafından kontrol edilmelidir. Eğer ihtiyaç duyulursa kapı kilitleri ve menteşeler Renault servisi tarafından uygun malzemeler ile yağlanmalıdır.

Ankara’nın en merkezi noktasında bulunan Büyük Sanayi sitesinde yer alıyoruz. Bu sayede şehir merkezinden çOkay uzaklaşmaz aracını teslim ederken ve alırken uzun yol kat etmeniz gerekmez.

merhaba Ankara da götürebileceğimiz iyi bir elektrikçi var mı acaba opel den iyi anlayan işinin ehli

Ip işlemleri Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara KAPAT X x

Bakım onarım hizmetimiz, randevu almadan aracınız teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir.

birde triger degisiminde disarda tum parcalari degismiyorlar. Degismesi gereken parcalari Ogden. gerekiyorsa su pompasinida mutlaka degistir. Su pompasi son radian arizalanirsa tekrar triger degismen gerekir. Komple established halinde triger dahil degissen daha Iyi.birde triger olayi sakat Iyi bir ustaya yaptir. Yada provider.

Ücretsiz firma ekleme servisi olan firmane.com adresi üzerinde firmalar kayıtlarını ekler ve eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra bedava yayınlanır.

#renault #clio #specialservice #automaticgearbox #blue #elf #g3 #gearoil #switch #authentic #bodrum #turkey #sanayi #instagood #instgram #keşfet #kesfet

Bildirim X mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Kaliteli Renault servisi aramaktan yorulduysanız size güzel bir haberimiz var, daha fazla aramanıza gerek yok, servisinizi buldunuz. Tereyağoğlu Oto Plaza sizin için Ankara‘nın en işlek sanayilerinden biri olan İskitler’de özel olarak hizmet veriyor.

Ben fiyatların ucuzluğundan hep yetkiliye gittim. Evim Şişli'de, gittiğim servis Tuzla'da. Ne kadar memnun olduğumu anlatmama gerek yok sanırım MEsafe sorun değil diyorsanız verebililirim isim ve adresini.

Araba su eksiltiyo, egsozdan duman atıyo, borular şiş vs vs . Daha arabaya bakmadan herkes kapak açılacak conta değişecek derken Orhan Usta contası yanık araba böyle olmaz diyerek beni geri yollamıştı.

Report this page